Фонд майбутнього України відкрив свою сторінку в Інтернеті

UFF logo_light

24 вересня 2013 року Фонд майбутнього України  відкрив офіційний веб-сайт.  

Фонд має на меті сприяти розвитку інтелектуального потенціалу України, знайти шляхи його застосування як всередині країни, так і поза її межами, віднайти місце нашої держави на інтелектуальній карті світу.

Офіційна веб-сторінка містить вичерпну інформацію про цілі, основні напрямки та програми діяльності Фонду, його заходи та структуру. Структура сайту дозволяє максимально швидко зв’язатися з керівництвом Фонду та його співробітниками, отримати відповіді на питання щодо роботи Фонду. Підписка на новини дозволить отримати актуальну інформацію від Фонду серед перших.

«Фонд майбутнього України – це організація, яка покликана зробити інтелект ресурсом розвитку України. На моє глибоке переконання, тільки ставка на інтелект може забезпечити крок у майбутнє для нашої країни. Для мене «Майбутнє» та «Інтелект» – це два нерозривно пов’язані між собою поняття. А далі виникає величезна кількість запитань: як підтримати інтелект? Що потрібно, аби інтелект став ресурсом розвитку України? Як зробити так, щоб інтелект реалізовувався в нашій країні?.. Немає генія, який би знав відповіді на всі ці та багато подібних запитань. Тож відповіді нам доведеться шукати разом. А сайт Фонду – це щоденник колективного пошуку відповідей», – розповідає виконувач обов’язків директора Фонду «Майбутнє України» Юрій ЧУДНОВСЬКИЙ.

Нагадаємо, Фонд майбутнього України створений 31 липня 2013 року для організації, підтримки та втілення програм та науково-дослідних інновацій в галузі інтелектуальної політики України, розробки та втілення стратегії інтелектуального розвитку країни. Створення Фонду стало результатом І Міжнародної експертної сесії «Як зробити інтелект ресурсом розвитку України?», що відбувалася 27-28  червня 2013 року в Києві.

Завдання Фонду здійснюватимуться шляхом організації та проведення всеукраїнських і міжнародних виставок, презентацій, конкурсів, науково-практичних заходів та інших форм інтелектуальної комунікації.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті Фонду: future-ukraine.org.ua

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s