Маріанна Онуфрик, вчений секретар Науково-дослідного інституту фінансового права

OnufrykВраження від міжнародної сесії, з одного боку, описати надзвичайно легко, адже незважаючи на мій достатньо тривалий (більше 10 років) термін здійснення наукової діяльності, що передбачає участь і організацію подібних заходів, такого якісного і змістовного тематичного та смислового наповнення до цього часу важко було собі навіть уявити. З іншого боку – складно в одному відгуку охопити всі позитивні аспекти цього міроприємства.

Тому зупинюсь на головному. Доповідачі: Сергій Переслєгін і Сергій Дацюк безперечно були найкращими. Чесно кажучи, після їх виступів, окрім Володимира Нікітіна, важко згадати доповідачів першого дня. Ідеї: більш особистісними для мене були цілі групи “Духовка”, хоча за родом діяльності можна було обрати інфраструктуру чи науку. Приємно, що відомі філософи і митці, з якими я опинилася в одній групі, давали можливість висловити свою думки і навіть врахували їх при доповіді.

Не виділяючи якихось окремих думок (яких було сотні), що запам’ятались і були новими, важливим для мене став саме основний посил сесії, що Україна як держава має вагомі шанси стати місцем зародження нового типу мислення, що в подальшому створить передумови для її процвітання, тобто саме інтелект стане ресурсом розвитку нашої держави. Це дає бажання “розправити крила” саме у переносному значенні, не для того, щоб залишити Україну.

Варто також додати, що другий день сесії був цікавим особисто для мене лише у першій його частині. Тобто, на мою думку, не доцільно витрачати стільки часу на вироблення механізмів “ділення” грошей.
Загалом захід був чудовий, змусив задуматись над багатьма речами і мотивує до подальших досліджень, у тому числі самого себе, пошуку своєї ролі (місії) у розвитку держави. Тому щиро дякую організаторам за підняту тему, геніальних доповідачів і чекаю на продовження.

Маріанна Онуфрик,
кандидат економічних наук,
вчений секретар Науково-дослідного інституту фінансового права

Advertisements

One thought on “Маріанна Онуфрик, вчений секретар Науково-дослідного інституту фінансового права

  1. Пінгбек: Учасники сесії |

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s