Роксолана Левицька, Голова правління БФ «Омріяна Країна»

Дякую за можливість вставити свої «п’ять копійок» у колективний портрет Сесії.

Так як інформація про те, що проводиться Сесія, застала мене на виході з поїзда, то перше, що кинулося в очі, коли приймалося рішення на неї прийти, це зоряний склад заходу. Тема, після цього, була вже не настільки важлива. Якщо стільки талановитих людей збирається разом, то це буде вкрай пізнавально. Перша частина першого дня саме так і пройшла, пізнавально. Шкода, що мова деяких виступаючих була доступною для розуміння обмеженому колу людей, яких, як з’ясувалося після, було не так вже й багато. Почавши глибоко спілкуватися з учасниками, це стало зрозуміло. На тлі заявленої теми «інтелект» це викликало ряд питань про те, як підбираються учасники, за яким принципом.
Так само почула думку, що деякі доповіді готувалися заради самих доповідей, а не заради тих, хто прийшов їх почути. Що теж мало місце бути.

Робота в групах дала зрозуміти, що з авторитетами рахуються, думки не настільки знайомих групі учасників вислуховуються, але при підведенні підсумків обговорення, практично кожен виступаючий від групи говорив те, з чим на дану Сесію прийшов і що, власне, і планував сказати раніше.
Але робив це вже не від себе особисто, а від імені групи.

Формат підбиття підсумків у другий день давав надію, що навіть якщо щось не те сказали, буде наступний день і можливість надолужити або виправити. Були явно незадоволені результатами роботи в їх групах, але вони промовчали, що залишило «післясмак невисказанності».

Другий день Сесії розставив все на свої місця і стало дійсно зрозуміло, що просунути свій проект, з яким прийшли деякі з числа виступаючих, і тих хто активно бере участь в обговоренні, навіть підходячи до організаторів в індивідуальному порядку, відразу не вийде.
Безліч, що сидять в задніх рядах, вважали що всі міркування з приводу «з чого почати не знаємо» – це фарс і все вже розподілено. І було одкровенням досить щире висловлювання пана Чудновського про те, що: «я не знаю з чим йти до Арбузова, і з чого почати?»

Особисто для мене Сесія виявилася досить плідною, оскільки я знала, що хочу отримати і чим можу бути корисна в рамках даного заходу. Як фахівець з позитивного Нетворкінгу і бізнес-тренер з 12річним стажем, я за підсумками першого дня визначила коло людей, з ким би мені хотілося продовжити своє спілкування. Рада, що не помилилася у своєму виборі. З точки зору зв’язків, пошуку однодумців і можливостей створення команд під проекти, я розцінюю даний захід як чудову можливість.

Сподіваюся, що такі можливості будуть і надалі. Й наші шановні і любі Теоретики, які створюють нові світи, зможуть знайти спільну мову з працьовитими і наполегливими Практиками, які можуть втілити ці світи в реальність.

З повагою до організаторів і спікерівСесії, від Практика, що творить нові світи в галузі освіти і виховання дітей та батьків.

Роксолана Левицька
Голова правління БФ «Омріяна Країна»,
Бізнес-тренер, спеціаліст із соціального інтелекту

Advertisements

One thought on “Роксолана Левицька, Голова правління БФ «Омріяна Країна»

  1. Пінгбек: Учасники сесії |

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s