Юрій Радченко, кандидат економічних наук

Сесія “Як зробити інтелект ресурсом розвитку України?”, поза сумнівом, виявилася проривним явищем в культурному житті сучасної, за фактом “деінтелектуалізованої”, України. Принципово новим було також і те, що фактично замовником на цю сесію, на тематику “майбутнє України” та “інтелект України” виявилися діячі державної влади: аналогів не пригадаю за всю сучасну історію від початку 90-х…

DSCN1656

Окрему дяку слід висловити організаторам за добір доповідачів: за рекордно-короткий термін їм вдалося зібрати не просто фахівців, а експертів міжнародного класу, кожен з який має у власному “бекграунді” не менше, ніж Школу. Почути на одній сесії ректора та засновника всесвітньо відомого дослідницького й освітнього центру “Сколково”, “батька” російської школи альтернативної історії С. Переслєгіна та провідного українського філософа С. Дацюка, не кажучи вже про інших, не менш цікавих доповідачів – це рідкісна вдача.

Головне ж, що, поза сумнівом, вдалося організаторам забезпечити через спеціальну групову методику рефлексії та вироблення нового знання на базі доповідей – це зробити так, щоб доповіді не стали викладом “окремих думок”, а перетворилися на “синергетичний дискурс”, підсиливши одна одну, забезпечивши висвітлення окремих напрямків загальної проблеми формування майбутнього України. Цей підхід дає унікальну можливість створення та розвитку на наступному етапі нових напрямів діяльності вже у проектному, а не лише у теоретичному, режимі.

Власне кажучи, нам продемонструвати новий підхід до активізації української наукової, експертної, дослідницької (в широкому сенсі!) спільноти, та громадських ініціатив.

Юрій Радченко, к.е.н.,

Українська Aсоціація виробників та користувачів вільного/відкритого програмного забезпечення

Advertisements

2 thoughts on “Юрій Радченко, кандидат економічних наук

  1. Пінгбек: Учасники сесії |

  2. Пінгбек: Ранкові фото другого дня |

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s