Відкрито реєстрацію на участь в міжнародній експертній сесії

Щоб дати всім небайдужим можливість включитися в роботу над проектуванням механізму підтримки та розвитку інтелектуального капіталу України, організатори запрошують зареєструватися на подію онлайн.

З 1991 року кількість вчених-дослідників в Україні скоротилася в 3 рази. Впродовж 1996-2011 років на постійне проживання закордон з України виїхало 1662 дослідники зі вченими ступенями. Перед Україною стоїть виклик: об’єднати всі ресурси науковців, експертів, політиків, держслужбовців, бізнесменів, молодих амбітних професіоналів, щоб спільно розвивати науковий інтелект та створювати стимули реалізації творчих ідей всередині країни.

«Україна нині конкурентна лише в інтелекті. І Європа, і Росія розглядають нашу країну як інкубатор людського матеріалу. На жаль, інтелектуальні ресурси країни задіяні лише в двох сферах – боротьба за гроші та боротьба за владу. Зовсім трохи в мистецтві,  і ще менше – в медицині. З країни виїжджають молоді та найбільш освічені фахівці. Інститути науки та освіти давно деградують за якістю, хоча вони успішні за загальними цифрами», – стверджують експерти Володимир Нікітін та Юрій Чудновський, організатори сесії. 

Заявіть про своє бажання перетворити інтелект на ресурс розвитку України, взявши участь у події: https://intellect4ukraine.wordpress.com/participation/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s